EDIT: Sonik adoptowany!
SONIK, kociak do adopcji.
Nasza mały, futrzany przyjaciel, przyszedł na świat w maju i już teraz zachwyca swoim urokiem. Z każdym dniem staje się coraz bardziej uroczy, a jegoługie, miękkie futro zaczyna nabierać pełnego blasku. Możesz być pewny, że gdy dorośnie, będzie prawdziwym królem wszystkich domowych kątów!

Sonik to kotka o niezwykłym charakterze. Jest bardzo towarzyska i uwielbia ludzkie towarzystwo. Jej ciekawość nie zna granic – zawsze gotowa jest na eksplorację świata wokół siebie. W jej oczach widać nieustanny zapał do poznawania nowych rzeczy i radość z każdego dnia.

Sonik uwielbia kontakt z człowiekiem. Chętnie podchodzi, by przywitać się z wolontariuszami i z radością spędza czas w ich towarzystwie. Jej miękkie mruczenie i czułe spojrzenia sprawiają, że od razu poczujesz się kochany.

Chociaż Sonik jest jeszcze za młody, by trafić do nowego domu, już teraz zachęcamy do rezerwacji możliwości adopcji tej uroczej kotki. Wypełniając ankietę przedadopcyjną, zrobisz pierwszy krok, aby Sonia mogła w przyszłości stać się częścią Twojej rodziny. Nie przegap tej szansy – Sonia czeka na kogoś, kto pokocha ją na zawsze!

Jeśli pragniesz dać jej ciepły dom pełen miłości, wypełnij ankietę przedadopcyjną już dziś. Razem możemy sprawić, że Sonia znajdzie swoje miejsce na zawsze.

 

➡️ jeszcze nie wysterylizowana – jest za mała
➡️ odrobaczona
➡️ zaszczepiona
➡️ zachipowana
➡️ testy fiv/ felv ujemne

Skip to content