samiec, 5 lat, 18 kg, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany – gotowy do adopcji

Niutek – psiak, który trafił do nas wyciągnięty z gminnego kojca. 

Niutek jest pięciolatkiem ze smukłym ciałem, cieniutkimi łapami i nietypowym umaszczeniem. Nie wiadomo jakich dokładnie ras jest mieszanką, ale dziwaczna grzywa przechodząca w irokeza na grzbiecie sugeruje, że jego dalekim przodkiem był jakiś lew. Waży około 18 kg. 

Jest nieufny i potrzebuje czasu, żeby się przyzwyczaić do nowego miejsca i nowych osób. Z czasem nabiera animuszu i dzielnie pokonuje urbanistyczne osobliwości stolicy. Psy ignoruje, także te bardziej upierdliwe. Pozwala się obwąchać; sam też okazjonalnie niuchnie parę razy i pójdzie swoją drogą. Nie ciągnie na smyczy. Przy nadmiarze bodźców robi w tył zwrot i chce iść do domu. Kontakt z ludźmi jeszcze trochę do onieśmiela, ale staje się coraz to odważniejszy. 

W domu nie ma problemów z czystością. Jest nauczony klatki kennelowej. Nie niszczy. Bezproblemowo zostaje sam w domu. Dobrze jeździ samochodem, ale gdzieś się zawieruszyło jego prawo jazdy.

Niutek jest ogarnięty weterynaryjnie. Obowiązuje procedura i umowa adopcyjna. Chętnych na adopcję zapraszamy do wypełnienia obowiązkowej ankiety przedadopcyjnej: 

Skip to content