Kajtek to „ Sarenka” z łańcucha, ok 12 kg, urodzony 10.2022.
Kajek to piesek, który chyba nigdy nie był w domu, na początku rozbijał się o ściany, nie wiedział, że drzwiami się wchodzi i wychodzi.

Kajek uczy się domowego życia, najszybciej dogadał się z sunią – rezydentką, kotka mu „pokazała”, jak się powinien pies w domu zachowywać wobec kotów i w tej chwili Kajek okazuje jej duże, przyjazne zainteresowanie.

Kajek nie niszczy w domu, ale zabiera na swoje legowisko elementy garderoby skradzione z krzesła. Zostawiony sam z sunią „śpiewają” wspólnie, a potem idą spać.

Kaj jest wykastrowany, zachowuje czystość w domu. W najbliższym czasie będzie miał szczepienia. Uwielbia mokrą karmę i gotowane jedzenie, suchej karmy raczej nie zauważa w misce.

Kajtuś potrzebuje cierpliwego podejścia i dalszej nauki życia z człowiekiem. Jest grzeczny, trochę namolny, chodzi z nosem przy kolanie, jak by sprawdzał, czy to nie sen; cały czas kontroluje co się w domu dzieje.

Boi się podniesionego głosu, gwałtownych ruchów, natychmiast pokazuje ulegle brzuszek. Nie wykazuje agresji do ludzi, psy za płotem radośnie wita, zamiast obszczekiwać.

Daje sobie bez problemu zabrać miskę, założyć szelki, jeździ samochodem.

Bezproblemowy kompan na lata!

Skip to content