samiec, senior, 30 kg, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany – gotowy do adopcji

Hobo – zjawiskowy psi senior szuka domu stałego lub dożywotniego domu tyMMMczasowego!

Hobo to starszy ON znaleziony na Podlasiu, który na stare lata został porzucony i pozostawiony sam sobie przez osoby, którym ufał bezgranicznie.

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć stały dom dla takiego dużego, psiego seniora. Mimo, że Hobo znajduje się w naprawdę cudownym hoteliku, w którym dostaje ogrom miłości – nic nie zastąpi tego swojego, jedynego człowieka i kanapy.

Dlatego postanowiliśmy spróbować znaleźć dla Hobo chociaż dożywotni dom tymczasowy. Dom dostaje od nas pełne wsparcie w postaci karmy, opieki weterynaryjnej, pomocy behawioralnej i innych niezbędnych rzeczy aż do ostatnich dni psiaka.

Nie wiemy, ile Hobo jeszcze pożyje, ale naszym marzeniem jest by mógł spędzić ostatnie lata u boku swojego człowieka, by czuł się kochany i bezpieczny.

Zachowuje czystość. Nie niszczy. Nie szczeka bez powodu. Nie jest łapczywy

Jest spokojnym psem, który lubi długie spacery. Może zamieszkać w domu z ogrodem lub na kanapie, aby ostatnie lata (?) miesiące (?), dni (?) mógł spędzić w spokoju i cieple oraz otoczony miłością.

Jeśli zechcesz dać Hobo dożywotni DT, prosimy – zadzwoń do nas!

Do kochającego domu pomagamy w transporcie na terenie całego kraju.

Jeśli jednak jakimś cudem ktoś zakocha się w Hobo i zechce go adoptować, zapraszamy do wypełnienia obowiązkowej ankiety przedadopcyjnej:

Skip to content