Szukamy nowego domu dla BISZKOPTA.
Wiek: ok. 6 miesięcy (przypuszczalna data narodzinami to 23.11.2023)
Waga: około 15kg (będzie raczej średniakiem)
Charakter: bardzo energiczny – zdecydowanie typ aktywnego psa wymagającego ruchu ale tez wyzwań intelektualnych i węchowych, wesoły, przyjazny, kochający ludzi (tych dużych i małych – przebywa w domu z małymi dziećmi)
Stosunek do psów: zawsze chętny do zabawy, bardzo przyjaźnie nastawiony.
Stosunek do kotów: trudny do jednoznacznej oceny. Gdy widzi na wolnej przestrzeni to podbiegnie, ale z ciekawości i chęci poznania. Gdy kot natomiast ucieknie to Biszkopt chętnie za nim pogoni 😉
Zdrowie: komplet obowiazkowych szczepień w tym na wściekliznę, odrobaczony, przyjęte tabletki przeciw kleszczom.
Biszkopt to wesoły, inteligentny, pogodny i pełen niespożytej energii pies. Ma bardzo przyjacielski stosunek do ludzi i innych psów, zawsze chętny by kogoś poznać i się pobawić. Jak pokocha to całym serduszkiem, dlatego też gdy właściciel znika do pracy wówczas piesek bardzo to przeżywa- wymaga pracy nad lękiem separacyjnym, stabilizacji w harmonogramie pracy swoich przyszłych właścicieli. Jest w trakcie nauki załatwiania się poza domem (w domu korzysta z mat). Odbył spotkanie z behawiorysta, który dał konkretne wytyczne jak pracować z maluchem aby pomóc mu osiągnąć sukces toaletowy ale także wesprzeć w procesie nauki zostawania samemu i konstruktywnie rozładowywać jego energię.
Przyszli właściciele muszą być świadomi że ten przyjacielski wulkan energii wymaga od nich cierpliwości i pracy nad trudnościami z którymi się zmaga. W zamian za okazane serce i pracę, odwdzięczy się ogromną dawką miłości i oddania – to mogę zagwarantować.
Przyszły właściciel dostanie pełną wyprawkę – karmę która piesek jest żywiony i dobrze mu służy, kocyk, ukochane zabawki, szelki oraz smycz, miski, szczotki oraz cążki do paznokci (nie przepada za tym ale daje sobie obcinania pazurki w domu). Dodatkowo zostaną mu przekazane wskazania od behawiorysty, które będą swojego rodzaju „instrukcją” na start w nowym domu do pracy.
 
Skip to content