Wspaniały AKI poleca się do najlepsiejszego domku…

AKI to młody bardzo miły ok 4 letni kawaler -średniaczek ok 20 kg- mocno w typie północniaka (taki mix akity inu i chow-chow)😃

To wspaniały zrównoważony psiak, który, po zapoznaniu, dogaduje się bezproblemowo z innymi psami czy suczkami w stadzie. Lubi również spokojne kotki,więc mógłby mieć w rodzinie kociego towarzysza… miau…🐈.

AKI jest pieskiem aktywnym (ale nie nadmiernie…), lubi długie spacery i węszenie, ładnie chodzi na długiej lince, zachowuje czystość w domu. AKI kocha swojego człowieka, uwielbia głaskanie, przytulanie i zabawy, ale nie jest przy nachalny ani zazdrosny i potrafi dzielić się atencją swojego człowieka z psimi kolegami. Jednak podczas jedzenia czasami broni jeszcze swoich zasobów, jak to pies po przejściach. Gdy jest zdenerwowany lub niepewny potrafi zamruczeć lub odgonić intruza, ale nie przejawia przy tym żadnej agresji.

Piesek umie korzystać z klatki kenelowej, jednak bardzo nie lubi być w niej zamknięty i wytrzymuje grzecznie max 3 godz.

Jest ogarnięty weterynaryjnie – zaszczepiony, zabezpieczony przed pasożytami, zachipowany i wykastrowany.

Jakiej rodziny szuka Aki?

  • aktywnej lub średnio aktywnej
  • może być z dziećmi > 5 lat
  • dogada się drugim zrównowaźonym psem czy kotem
  • najlepiej gdyby tylko krótko zostawał sam w domu

AKI potrzebuje żyć w bliskości swojego ludzia, więc kojec czy podwórko absolutnie odpadają.
To wspaniały przyjaciel człowieka, który będzie oddanym kompanem na wiele lat…więc takiego cudownego domku już na zawsze dla niego szukamy.

Jeśli zakochałeś/aś się w naszym wspaniałym „chłopaku” – pisz, dzwoń, wypełnij ankietę – może on czeka właśnie na Ciebie…
Do kochającego domku zawsze znajdziemy drogę♥️

Skip to content